SİYASETE TAZE KAN GELİYOR

Anavatan Partisi Merkez İlçesi Başkanlığı’na Volkan Çalı atandı. Halkın içinden halkın sorunlarına derman olmaya gelen Çalı, yapılan her kötü işin karşısında duracağının sözünü verdi.

SİYASETE TAZE KAN GELİYOR
Yazar : Tarih : Okunma : Yorum Yap

Anavatan Partisi Merkez İlçesi Başkanlığı’na Volkan Çalı atandı. Halkın içinden halkın sorunlarına derman olmaya gelen Çalı, yapılan her kötü işin karşısında duracağının sözünü verdi.

Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanı Volkan Çalı, toplam 80 ilde yapılanmasını tamamlayan ve 2023 seçimlerine girmeye hak kazanan Anavatan Partisi için çalışmalarına başladı. Bu kutlu görevde sevincini paylaşarak yaptığı basın açıklamasında; “Değerli kurucumuz, merhum Turgut Özal’ın 39 sene önce 1983 tarihinde kendi vizyonu ile kurmuş olduğu Anavatan Partisi’nin, bir parçası olabilme erdeminden dolayı kıvanç duydum. Beni bu erdeme layık gören, başta genel başkanımız Sayın İbrahim Çelebi ve tüm parti yöneticilerine teşekkürü borç bilmekteyim. Şahsıma vermiş olduğunuz bu kutlu görevi, halkın içinden gelmiş bir vatan evladı olarak insanımızın ne gibi problemler ile mücadele ettiğini yaşayarak öğrendik, biliyoruz” dedi.

SİZLERİN SESİ OLACAĞIM

Her güzel işin yanında, yapılan her kötü işin karşısında duracağının sözünü veren Çalı; “Kıymetli Aksaraylılar, düzenlenecek olan kongremizden sonra, sizlerin vekili, temsilcisi ve sözcüsü olma yolunda ilerlerken aynı zamanda merkez ilçe yönetimi olarak güzel olan ilimizi gereksiz gündemler ile oyalamayacağız. Zaten yapılan, var olan faydalı hizmetleri sil baştan yapmayacağız. Dünden bugüne fiili olarak yapılan her güzel işin yanında, yapılan her kötü işin karşısında duracağız. Yapılamayan, yarım kalan ve rant kavgası haline dönen hizmetlerinde karşısına çıkacağız.”

İŞİMİZ LAF DEĞİL İCRAAT OLACAK!

Lafla değil icraatla işinin hakkını vereceğine değinen ve vatandaşlarında gücüne güç katacağını vurgulayan Çalı, son olarak şunları ekledi;” Memleketimiz zaten gün geçtikçe daha da güzelleşiyor, bizim gayemiz makyaj, boya, süs değildir. Değerli Aksaraylı vatandaşlarım. Bizim gayemiz halkın istekleri ve beklentilerine cevap olmakta değil, bizim gayemiz, halkın istek ve beklentilerini fiile dökmektir. Yürüyeceğim bu kutlu davada siz değerli vatandaşlarımız yanımızda oldukça gücümüze güç gelecektir.”

Avatar Merkezi Haber (aksaraypusulagazete@gmail.com) Websitesi