VALİ AYDOĞDU’DAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

VALİ AYDOĞDU’DAN “RAMAZAN BAYRAMI”  MESAJI
Yazar : Tarih : Okunma : Yorum Yap

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Vali Aydoğdu mesajında, “Değerli Aksaraylı Hemşehrilerim. Rahmet ve bereketiyle bizleri kuşatan bir ramazanı birlikte yaşayıp geride bıraktık. Bu ramazanda “İftarda Birlikteyiz” diyerek ilçe, belde ve köylerimizde; aziz şehitlerimizin aileleri, kahraman gazilerimiz, sevgi evlerindeki çocuklarımız, huzurevlerindeki büyüklerimiz, öğrenci kardeşlerimiz, muhtarlarımız ve kıymetli hemşehrilerimizle gönül sofralarında bir araya geldik.

Gönlümüz bir, soframız bir oldu. “Gurbetteki Ailem” projemizle üniversitede okuyan ve ailelerinden uzakta, yurtlarda kalan beş bin öğrencimizi evlerimizdeki iftarlarda misafir ettik. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Öğrencilerimiz de misafiri oldukları evde “evin kızı” “evin oğlu” oldular. Bu, samimiyetin nahif bir tezahürü idi.

Zaman zaman gündüzler yetmedi. Nöbetteki polislerimiz, jandarmamız, UMKE ve 112 acil sağlık hizmetleri personelimizle sahurlarda buluşup ramazanın huzur iklimini birlikte soluduk. Salihler şehrinde bu güzelliklerin hepsine birlikte imza attık. Makam ve mevkilerin hepsi gelip geçici. Geride sadece hikâyelerimiz kalacak. Hep birlikte yazdığımız bu hikâyeler, gönüllere dokunmuş, yıllarca devam edecek dostluklar oluşturmuştur. Şehrimizde oluşturduğumuz bu birlik ve dirliğimizin daim olmasını temenni ediyor, hemşehrilerimize al bayrağın gölgesinde hayırlı uzun ömürler, sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu vesileyle Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Avatar Merkezi Haber (aksaraypusulagazete@gmail.com) Websitesi